Partner Bayi İş Modeli Nedir?

Keenetic tarafından düzenli teknik ve danışmanlık eğitimleri alan, ev ve işletmelere, ortamlarında en iyi internet erişimi ve kablosuz iletişimi en optimum şartlarda sağlanması için destek verebilen, düzenli stok bulunduran, bu çerçevede Keenetic ofisiyle ve distributorleri ile yakın iletişimde olan firmalardır.

Keenetic ürünleri tüm Türkiye'de dört binin üzerinde bayiye ve online satış noktalarına güçlü distribütörler vasıtasıyla ulaştırılmaktadır. Keenetic aynı zamanda tüm kullanıcılarına doğrudan ürün danışmanlığı ve teknik desteği içeren çağrı merkezi ve arızalı ürün bakım-değişim desteği vermektedir. Ancak ihtiyaç duyan son kullanıcıların bölgelerindeki Partner Bayiler ile detaylı ürün inceleme, yerinde keşif, hızlı ürün teslimi, yerinde kurulum ve projelerine özel fiyat çalışması yapma isteklerini de Partner Bayi programı çerçevesinde ele almaktadır. Bu program sayesinde Keenetic'in oldukça gelişmiş niteliklerini farklı ihtiyaçlara göre en iyi kalitede her kesime ulaştırmayı hedeflemektedir.

Partner Bayi listemiz yakın zamanda yayınlanacaktır. Düzenli olarak da güncellenecektir.

Partner Bayi başvurusu için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz. Başvuru yapacak firmaların bilgi ve iletişim teknolojileri alanında veya bu alanı da kapsayan alanlarda faaliyet göstermesi gerekmektedir.