Gelişmiş bulut temelli KeeneticOS özellikleri önceden deneyimleyin!
Bulut temelli KeeneticOS'i önceden deneyimlemek için hazırladığımız emülatöre kullanıcı adı ve şifre bilgisi ile uzaktan erişim sağlayın! Kullanıcı Adı: demo Şifre: demo
DAHA FAZLA BİLGİ
Hangi Keenetic sizin için uygun?
Keenetic ile internet bağlantınızdan en iyi şekilde yararlanın. Sadece beş basit soruyu yanıtlayın, size ürün seçiminde yardımcı olalım!
DAHA FAZLA BİLGİ
Yeni! VDSL/ADSL MODEM
Keenetic Carrier DSL
AC1200 Yüksek Hız ve 4 Yönlenebilir Anten ile Kablosuz Ağınızda Fark Yaratın
DAHA FAZLA BİLGİ
Hopper
Wi-Fi 6 ile kablosuz ağın sınırlarını zorlayın!
Keenetic Hopper'ın AX1800 Wi-Fi hızı ve ona güç veren KeeneticOS yazılımı ile evinizde ve iş yerinizde Wi-Fi'nin sınırlarını zorlayın.
DAHA FAZLA BİLGİ
VOYAGER PRO | ORBITER PRO
Yeni Keenetic Pro Serisi
Özel Wi-Fi Spektrum Analizörü, PoE ethernet portları ve Keenetic RMM uzaktan görüntüleme/yönetimi ile karşınızda Voyager Pro ve Orbiter Pro
DAHA FAZLA BİLGİ
Keenetic Hero 4G+
Fiber ve 4G ile sürekli bağlı kalın
Güçlü donanımı ve fark yaratan kablosuz performansı ile Keenetic Hero 4G+ sürekli, yedeklenebilir internet bağlantısı sunar. Fiber veya 4G internetlerinizle yüksek hızın ve gelişmiş KeeneticOS'in keyfini çıkarın!
DAHA FAZLA BİLGİ
Keenetic'te garanti
dört dörtlük!
Mart-Nisan-Mayıs-Haziran ayları boyunca satın aldığın Keenetic cihazının aktivasyon sonrası kaydını tamamla, ek +1 yıl ücretsiz garantiden faydalan!
DAHA FAZLA BİLGİ
Titan
Keenetic Titan
AX3200 sınıfı fark yaratan kablosuz özellikleri, çift çekirdek ARM CPU ve multi-gigabit ethernet ve yüksek hızlı USB portları ile yeni Titan'ınız!
DAHA FAZLA BİLGİ
Buddy 4
Wi-Fi Menzilinizi Genişletin!
Doğrudan duvar prizine takılan kompakt ve şık tasarımı ile modeminizin markası ne olursa olsun kolayca Wi-Fi ağınızı genişletin
DAHA FAZLA BİLGİ
WPA3: Kablosuz Ağınız İçin En Güncel Koruma
Tüm Keenetic cihazlar en güncel WPA3, WPA3 Enterprise ve OWE kablosuz güvenlik protokollerine sahiptir. Kablosuz ağınızın güvenliği için WPA2-PSK+WPA3-PSK protokolüne terfi etmenizi öneriyoruz.
DAHA FAZLA BİLGİ
KeenetIc Speedster
Modunu Değiştir!
Speedster'da bulunan A/B anahtarı ile cihazının modunu ihtiyacına göre hızlıca değiştir. İstediğinde router, istediğinde menzil genişletici.
DAHA FAZLA BİLGİ
Akıllı Eviniz için Akıllı Router
Akıllı ev sisteminiz ve sahip olduğunuz akıllı cihazlarınız ne olursa olsun, hepsinin güvenilir, kesintisiz ve güvenli bir internet erişimine ve yönetime ihtiyacı vardır.
DAHA FAZLA BİLGİ
Keenetic Omni DSL ve Extra DSL
VDSL/ADSL için En İyisi
Yüksek hızlı VDSL2/ADSL2+ modem evinize gelen internetten sonuna kadar faydalanmanızı sağlar. Fark yaratan yazılım ve donanım özellikleri ile Extra DSL ve Omni DSL
DAHA FAZLA BİLGİ
Dört Dörtlük İnternet
Fark yaratan kablosuz özellikleri, bulut temelli KeeneticOS işletim sistemi ve Wi-Fi Mesh özellikleri ile dört dörtlük internet için tasarlandı!
DAHA FAZLA BİLGİ
Keenetic Start
Mesafelere takılmayın
Keenetic'inizi istediğiniz modda çalıştırın. Farklı bir marka ile menzil genişletici ya da router. Dilediğinizde ihtiyacınıza göre çalışma modunu değiştirin.
DAHA FAZLA BİLGİ

Nasıl Çalışır?

Keenetic Akıllı TV’nize internet erişimi sağlar. IPTV, dijital telefon ve diğer servislere kolaylıkla erişirsiniz.

Yenilikler nelerdir?

24 Ekim 2023
Kurumsal filmimiz yayımlandı!

Keenetic Türkiye ekibimiz büyüyor! Kurulduğumuz günden itibaren nihayi kullanıcı ihtiyaçlarını önceleyerek çözümlerimizi geliştirdik. Bir taraftan teknoloji çağındaki değişimleri sunarken, güncel istekleri dinleyerek ihtiyaçları en iyi şekilde tanımlayarak sağlarken, diğer taraftan müşterilerine sürpriz hayal ötesi yenilikleri sunan, sıra dışı destek alt yapısıyla hem teknik evrensel bilgi vererek eğiten hem de çok yönlü kolay yardım alma seçenekleri sunan firma olduk. Yakın çalıştığımız iş ortaklarımızdan aldığımız güç ile yolumuzda emin adımlar ile ilerliyoruz.
13 Ekim 2023
Kablo karmaşasından kurtulup PoE ile ethernet üzerinden hem güç hem veri iletişimini sağlamak isteyen işletmeler gibi çok yönlü masa/duvar/tavan kurulumuyla evinde dört dörtlük internet arayan evlerin de tercihi olacak #Voyager Pro! İşte #Keenetic Voyager Pro’nun fark yaratan özelliklerinden sadece birkaçı:

• AX1800 Wi-Fi 6 sınıfı kablosuz hız,
• OFDMA, MU-MIMO, Beamforming özellikleri,
• Power over Ethernet #PoE ile tek kablodan güç ve veri iletimi,
• Özel Wi-Fi #Spektrum Analizörü,
• Router/Access Point modlarında çalışma
• Tabi ki bulut temelli, modüler KeeneticOS işletim sistemi.

Çok daha fazlası için keenetic.com.tr ‘ yi ziyaret edin.
11 Ekim 2023
Bu videomuzda, akıllı ev deneyimimizi kat kat artıracak Keenetic Hopper DSL Modem Router'ı inceleyeceğiz. Keenetic Hopper DSL Modem Router, akıllı eve yönelik ince düşünülmüş özellikleri, ek güvenlik özellikleri ve açık kaynak kodlu KeeneticOS yazılımıyla hem normal kullanıcılar hem de akıllı ev kullanıcıları için oldukça tercih edilesi bir modem. Sunduğu özellikleriyle sizleri de şaşırtmayı başaracak.
01 Ekim 2023
@trakyadublaj bizler için "He-Man'in İnternet Arayışı" adlı bu esprili videoyu hazırlamış.

Kendisine çok teşekkür ederiz.
15 Eylül 2023
@teknolojidnyasi sizler için Keenetic Hopper DSL'i inceledi!

Bakalım neler söylemiş 🎉
08 Eylül 2023
- Kemal Yerebakan ile hazırladığımız; "Antalyadaki Yazlıkçılar" konulu başarı hikayemizi keşfetmek için hemen tıklayın!
24 Ağustos 2023
Merhaba değerli izleyicilerimiz! Bu videoda, sizlere WiFi deneyiminizi kesinlikle yükseltecek muhteşem bir ürün olan Keenetic Titan WiFi 6 Router'ı tanıtacağız. Evdeki internet bağlantınızı daha hızlı, güvenilir ve kesintisiz hale getirmenin ne kadar kolay olduğunu göreceksiniz.
14 Ağustos 2023
Keenetic Titan, iş sınıfı özellikleri ve kullanım kolaylığının bir kombinasyonunu sunar. Verimli çift bantlı Wi-Fi bağlantıları, 2,4 GHz bandında 800 Mb/sn ve 5 GHz bandında 1733 Mb/sn olan yüksek verim sağlar. #Titan Router, mesh sistemde çalışmaya hazırdır, diğer herhangi bir Keenetic yönlendirici ile böyle bir bağlantı kurmanız yeterlidir. Ayrıca 3G/4G bağlantılarını da destekler- bu durumda USB bağlantı noktasına uyumlu bir modem takılması önerilir.
09 Ağustos 2023
Keenetic yıldız ürünü, yenilenen Keenetic Extra DSL!

Fark yaratan kablosuz kapsama,
Hem modem, hem wi-fi mesh,
Bulut temelli KeeneticOS yazılımı,
Kullanıcı dostu mobil uygulama