Ek Wi-Fi Modları

Tek kutuda dört farklı Keenetic!

Tüm Keenetic modellerini, mevcut kablosuz ağınızı genişletmek için Access Point ya da Wi-Fi Genişletici olarak kullanabilirsiniz. Adapötör (istemci) modu sayesinde Wi-Fi özelliği olmayan internet cihazlarınızı kablosuz bir şekilde ağınıza dahil edebilirsiniz.

Keenetic router cihazlar, sahip oldukları 5dBi high precision harici antenler sayesinde, external antennas, yerleşik antenli kompakt tekrarlayıcılardan çok daha iyi sinyal kalitesi ve kapsama alanı sağlar. Tüm Keenetic cihazları, web arayüzünü ya da donanımsal butonu (varsa) kullanarak istediğiniz modda kullanabilirsiniz.

Kablosuz Wi-Fi Access Point
Mevcut bir kablosuz Wi-Fi ağının kapsama alanını genişletirken performanstan ödün vermek istemiyorsanız bu mod en iyi senaryodur. Keenetic'i ethernet kablosuyla mevcut router cihazına bağlayın ve ardından kablosuz cihazlarınızı bu Keenetic'e bağlayın. Access Point modunda varsayılan ayarlarda, kablosuz ağ Keenetic cihazın altında bulunan etiketteki bilgiler ile başlatılacaktır. Fakat otomatik geçiş için dilerseniz kablosuz ağ parametrelerini ana router cihazınınki ile de değiştirebilirsiniz.

Kablosuz Wi-Fi Repeater
Genişletici modu ek herhangi bir kablo olmadan mevcut Wi-Fi kablosuz ağınızı genişletmeye yarar. Keenetic, ana router cihazının kablosuz ayarlarını alır ve kopyalar, bu sayede kablosuz cihazlarınız, evinizdeki herhangi bir noktadaki sinyal seviyelerine bağlı olarak, ayarları değiştirmek zorunda kalmadan bunlar arasında geçiş yapabilir. Eğer kullandığınız diğer cihaz da Keenetic ise, kurulum için tek yapmanız gereken herbirindeki Wi-Fi butonuna basmak.

Kablosuz Wi-Fi Adapter
Adaptör modunda, Keenetic, kablosuz bir köprü gibi çalışır. Bu sayede ağ ethernet portlarına bağlı tüm cihazlara kablosuz erişim imkanı tanır. IPTV, masaüstü bilgisayar ya da kablosuz ağ adaptörü olmayan diğer cihazlarınızı kolaylıkla internete bağlayabilirsiniz.