Yedeklenebilir Güvenilir İnternet Bağlantısı

İstediğiniz zaman oyuncu değiştirin

Keenetic, kaydolduğunuz bağlantı türleri ve servis paketlerinden bağımsız olarak size birden fazla İSS kullanma özgürlüğü sunar. Keenetic'in öne çıkan özelliği, DSL, Ethernet, Wi-Fi ve 3G/4G bağlantıları kullanarak yük devretme ve yük dengeleme (Failover ve Load Balancing) için aynı anda birden fazla İSS'ye kolayca bağlanmasıdır. Servis sağlaycınızdan birinde problem yaşamanız durumunda Keenetic otomatik ve kesintisiz olarak diğer internet servis sağlayıcınıza geçiş yapar. Bu sayede 7/24 bağlı kalırsınız.

Bağlantı türleri modellere göre değişmekle birlikte tüm Keenetic cihazlar bu özelliğe sahiptir.

  • Keenetic Start, Keenetic Lite, Keenetic City ve Keenetic Air modelleri, sahip oldukları portlar kadar İSS'yi de kabul etmeye uygundur; ayrıca bir Wi-Fi ağı sağlayıcısı kullanıyorsanız (WISP modu) bu bağlantıyı da ekleyebilirsiniz.

  • Keenetic Omni, Extra, Giga ve Ultra modelleri, yukarıdakilere ek olarak 3G/4G/LTE USB modemler ile de internete bağlanma imkanı sunar.

  • Keenetic Omni DSL ve Keenetic Extra DSL, dahili ADSL2/VDSL2+ modemi sayesinde DSL bağlantılar kurmanıza imkan tanır.

Keenetic router cihazlar yedek İSS'nizin global bir IP adresi içermemesi durumuyla da başa çıkabilir. KeenDNS, Keenetic cihazlarının sunduğu ücretsiz ve eşsiz bir özelliktir. KeenDNS özelliğini Bulut Erişim modunda çalıştırarak cihaz yönetimine ve ev ağ cihazlarınıza HTTP/HTTPS protokolleri ile web arayüzden erişebilirsiniz.