İhtiyacınız Olduğunda VPN

PPTP istemci/sunucu, OpenVPN, IPSec, L2TP over IPsec gibi tüm VPN ihtiyaçlarınız için tek çözüm

VPN servisleri ile ev ya da ofis ağınızı VPN servislerine ya da başka bir Keenetic cihaza tüm internet erişim tipleriyle bağlayabilirsiniz.

Keenetic router cihazınız tüm PPTP, OpenVPN ve L2TP/IPsec bağlantı türlerini destekler. terms of compatibility, you can connect via PPTP, OpenVPN, L2TP/IPsec from any Keenetic router. Ağları bağlarken bir tarafta global IP adresi yoksa, evrensel bir VPN istemcisine sahip olmak özellikle yararlıdır.

VPN istemci özelliklerinin yanında, tüm Keenetic routerlar aynı bağlantıları destekleyen (PPTP, OpenVPN, L2TP/IPsec) dahili VPN sunucularına da sahiptir.

Ne tür bir VPN bağlantısı yapmanız gerektiğinden emin değilseniz, çoğu Keenetic modelinin IPSec (L2TP over IPSec dahil) üzerinden veri transferini donanım ile hızlandırdığını ve IP telefon ve video güvenlik ekipmanlarının güvenliklerinin en üst seviyede olacağını aklınızda bulundurun.

Eğer servis sağlayıcınız tarafından global bir IP adresi atanmışsa, IPSec (Xauth PSK) ve L2TP over IPSec arasındaki seçeneğe dikkat etmenizi öneririz. Bu iki bağlantı türünün en güçlü yanları, akıllı telefon, tablet veya bilgisayardan minimum yapılandırmayla ev ağlarına güvenli erişim sağlamalarıdır: Android, iOS ya da Windows işletim sistemleri bu iki tür için de uygun dahili VPN istemcilerine sahiptir. Verilerinizin ele geçirilebileceğinden endişe ediyorsanız, tüm Keenetic cihazlar, sanki evinizde gibi, mobil cihazınızın internet trafiğini güvenli bir şekilde ev ağınıza iletir.