Akıllı Eviniz ve İşletmeniz İçin Wi-Fi
Buddy 4
Wi-Fi Menzilinizi Genişletin!
Doğrudan duvar prizine takılan kompakt ve şık tasarımı ile modeminizin markası ne olursa olsun kolayca Wi-Fi ağınızı genişletin
DAHA FAZLA BİLGİ
Hero 4G ve Runner 4G
Tek İhtiyacınız Küçük Bir SIM Kart
Keenetic Hero 4G ve Runner 4G dilediğiniz yerden mobil servis sağlayıcınız ile internete bağlanabilmenizi sağlıyor. Dahili Qualcomm SIM kart takılabilen modemi sayesinde 150/50 Mbps'ye kadar yüksek internet hızları sunuyor.
DAHA FAZLA BİLGİ
WPA3: Kablosuz Ağınız İçin En Güncel Koruma
Tüm Keenetic cihazlar en güncel WPA3, WPA3 Enterprise ve OWE kablosuz güvenlik protokollerine sahiptir. Kablosuz ağınızın güvenliği için WPA2-PSK+WPA3-PSK protokolüne terfi etmenizi öneriyoruz.
DAHA FAZLA BİLGİ
KeenetIc Speedster
Modunu Değiştir!
Speedster'da bulunan A/B anahtarı ile cihazının modunu ihtiyacına göre hızlıca değiştir. İstediğinde router, istediğinde menzil genişletici.
DAHA FAZLA BİLGİ
Akıllı Eviniz için Akıllı Router
Akıllı ev sisteminiz ve sahip olduğunuz akıllı cihazlarınız ne olursa olsun, hepsinin güvenilir, kesintisiz ve güvenli bir internet erişimine ve yönetime ihtiyacı vardır.
DAHA FAZLA BİLGİ
Keenetic Omni DSL ve Extra DSL
VDSL/ADSL için En İyisi
Yüksek hızlı VDSL2/ADSL2+ modem evinize gelen internetten sonuna kadar faydalanmanızı sağlar. Fark yaratan yazılım ve donanım özellikleri ile Extra DSL ve Omni DSL
DAHA FAZLA BİLGİ
Dört Dörtlük İnternet
Fark yaratan kablosuz özellikleri, bulut temelli KeeneticOS işletim sistemi ve Wi-Fi Mesh özellikleri ile dört dörtlük internet için tasarlandı!
DAHA FAZLA BİLGİ
Keenetic Start
Mesafelere takılmayın
Keenetic'inizi istediğiniz modda çalıştırın. Farklı bir marka ile menzil genişletici ya da router. Dilediğinizde ihtiyacınıza göre çalışma modunu değiştirin.
DAHA FAZLA BİLGİ

Nasıl Çalışır?

Keenetic Akıllı TV’nize internet erişimi sağlar. IPTV, dijital telefon ve diğer servislere kolaylıkla erişirsiniz.